Hilary Duff Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kötü Haber (arada Kaynaşan)

2 posters
YazarMesaj
|~*ßüyüK DuFF*~|
Prenses
Prenses
|~*ßüyüK DuFF*~|

rep :
Kötü Haber (arada Kaynaşan) Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Kötü Haber (arada Kaynaşan) Right_bar_bleue

Kötü Haber (arada Kaynaşan) Empty
MesajKonu: Kötü Haber (arada Kaynaşan)   Kötü Haber (arada Kaynaşan) Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 12:38 pm

Istanbul'da üniversitede okuyan genç kiz Ankara'daki babasina Telefon etmis:
"Baba, meraba.. Ben Nurten...."
"Ooooo. Güzel kizim benim. N'abersin bakalim?..."
"Hiç sorma babacigim. Hiç keyfim yok valla..."
"Hayirdir? Bi sorun mu var?...
Kiz aglamaya baslar; babasi ise üzüntü ve meraktan kafayi yemektedir:
"N'ooldu kizim? Anlatsana..."
"Murat evi terketti. Bosanmak istiyormus..."
"Ne evi lan? Ne bosanmasi? Sen ne zaman evlendin de bosaniyorsun?..."
"Hani senin hiç hoslanmadigin esrarkes çocuk vardi ya. Ben onunla evlendim."
"Iyi halt ettin, zilli. Neyse, artik yapacak bi sey yok. Versin mahkemeye, hemen bosanin..."
"Bosanalim ama benden 10 milyar istiyor. Eger vermezsem, iyi zamanlarimizda
çektigi çiplak fotograflarimi Internetten herkese yollayacakmis...."
"Püüh. Rezil... Çiplak fotograf çektirdin, öyle mi?"
"Ama babacigim. O benim kocamdi. Ne biliyim böyle bir pus.Luk yapacagini."
"Peki. Olan olmus artik. Yarin havale ederim parayi...Ögleden sonra bankaya gidip çekersin; sonra da alip yakarsin o kahrolasi fotograflari..."
"Sagol baba. Eeee. Sey....Bi de kürtaj için 2 milyara ihtiyacim var..."
Adam artik iyice fenalasir. Boguk bir sesle konusur:
"Kürtaj mi? Bi de hamile mi kaldin o çocuktan sen?..."
"Aslinda ondan degil... Zenci bi çocuk vardi..Zaten o yüzden ayriliyoruz ya...."
Adam bayilmak üzeredir. Nabzi yükselir, tansiyonu düser, artik inleyerek konusmaktadir:
" Biz seni oraya okumaya yollamistik. Sen ne haltlar çevirmissin. Allahim. Nedir bu basimiza gelenler...Okulu bititir bitirmez Ankara'ya dönüyorsun, yoksa kirarim bacaklarini..."
"Istersen hemen dönebilirim babacigim. Ben geçen yil okuldan atildim çünkü..."
Adam masanin üzerindeki soguk Su dolu sürahiyi basindan asagiya devirir ve ancak bu sekilde konusmasini sürdürebilir:
"Okuldan mi atildin? Hani birlikte avukatlik yapacaktik, zilli?...Eh ulan? Sen hele bi gel buraya. Ben sana yapacagimi bilirim. Evden disariya adim attirmiycam sana. Ilk isteyenle de evlendiricem...."
"O is zor be baba.. Biliyorsun, moda oldu, artik evlenmeden önce esler birbirlerinden saglik raporu istiyorlar... Pek iyi bi raporsunacagimi zannetmiyorum ben..."
"Allahim, çildiracagim... Bir de cinsel hastaliklar haaa.....Kesin o zencidendir..."
"Çok pis arkadaslari vardi. Bilmem artik hangisinden kapmisimdir..."
Güm diye bir ses duyulur. Adam kisa bir süre için kendinden geçmistir; ancak hemen kendisini toparlayip tekrar telefonu alir.
"Hemen bu aksam dayini yolluyorum oraya. Seni alip gelecek. Adresini ver bakiyim..."
" Mahmutpasa Karakolu'ndayim... Gelirken kefalet için de biraz para getirsin yaninda..."
"Karakol mu?...Bi de karakola mi düstün layyynnn? Ne yaptin?...."
"Dün kafam çok bozuktu, çok içmisim. Araba kiralayip dolasmaya çiktim. O kafayla Arnavutköy'de kokoreççi dükkanina girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkan sahibiyle kiralik araba firmasina biraz para vermek gerekir sanirim..."
Adam artik iyice fenalasmistir. Hatta fenalasmak ne kelime; adeta kahrolmustur.
Telefonda kisa bir sessizlik olur. Kiz tekrar konusmaya baslar:
"Babacigim. Sakin üzülme. Bütün bunlar bir sakaydi. Ben sadece sinifta kaldigimi söylemek için aramistim..."
Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykirir:
"Canin sagolsun be güzelim, bosveeerrr. Okul da neymis? Hiç mühim degil,tatli canin sagolsun senin...
coRpse...
Co Admin
Co Admin
coRpse...

rep :
Kötü Haber (arada Kaynaşan) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kötü Haber (arada Kaynaşan) Right_bar_bleue

Takım : Kötü Haber (arada Kaynaşan) 1446ll6

Kötü Haber (arada Kaynaşan) Empty
MesajKonu: Geri: Kötü Haber (arada Kaynaşan)   Kötü Haber (arada Kaynaşan) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 12:26 pm

:yubbi: :sev: :yubbi:

Kötü Haber (arada Kaynaşan)
1 sayfadaki 1 sayfası